Květen 2007

Jak zhubnout =D

10. května 2007 v 18:27 Všechno možný
Jelikož jsem tlustý prase, tak to sem prostě dát musim, abych to měla neustále na očích =D.

10 bodů jak zhubnout bez trápení a jak na hubnutí břicha!


Jak zhubnout bod 1) Dejte si pořádnou snídani. Třeba müsli, ovoce a klidně ještě třeba plátkový sýr a chléb. Snídaně vás totiž skvěle "nastartuje" a nebudete mít během dne potřebu se něčím "dojídat".


Jak zhubnout bod 2) Večer už je vaše trávení pomalejší, proto se snažte najíst se naposledy maximálně do 18:00. Dejte si jen lehkou večeři, jinak tělo nestihne vše využít do snídaně a promění zbylou potravu v tuky.


Jak zhubnout bod 3) Když dostanete chuť na sladké, dopřejte si ho. Ideální jsou gumoví medvídci, nebo dětská přesnídávka, to je fakt mňamka a nemá téměř žádný tuk. :-)


Jak zhubnout bod 4) Zdání klame! Do spousty potravin byste to sice neřekli, ale obsahují více kalorií než je zdrávo. Výborným příkladem je sušené ovoce, jehož 100g má ve většině případů více kalorií než porce oběda!


Jak zhubnout bod 5) Pozor na přílohy! Brambory obsahují spoustu škrobů a jsou velmi těžko stravitelné. Naopak rýže si můžete dopřát kolik chcete, protože je z příloh nejzdravější.


Jak zhubnout bod 6) Rybí a drůbeží maso je nejzdravější a nejdietnější. Zapomeňte na tučné vepřové pokud chcete zhubnout břicho!


Jak zhubnout bod 7) Pozor na plátkové sýry! Tady se vyplatí pozorně si přečíst nutriční tabulku. Některé obsahují velmi mnoho tuku!


Jak zhubnout bod 8) Ovoce a zeleniny můžete za den sníst kolik chcete! Ideální je meloun, jablka a banán, který vás zasytí rychle a na dlouhou dobu.


Jak zhubnout bod 9) Zuby si můžete čistit i víckrát denně než dvakrát! Nejenže budete mít pěkný chrup, ale chuť zubní pasty potlačí chuť přecpávat se.


Jak zhubnout bod 10) Jídlo se snažte si vychutnávat, nehltejte. Jedině tak včas zaregistrujete, že už jste plní.
Pozor ale abyste to nepřepískli:

The image “http://pediatriesherbrooke.free.fr/ABCD/iconographie/anorexie.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.

http://www.casafree.com/modules/xcgal/albums/userpics/29663/normal_b47134910dj7.jpg

http://tecfa.unige.ch/tecfa/teaching/UVLibre/0001/bin60/epidemio/photo.jpg

http://dwnld5.ftipky.cz/radeji_se_pojdme_najist_2.jpg
The image “http://www.toobusiness.com/portail/images/article/psychologie/anorexie_clip_image002.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.
Myslíte si, že hubnutí je IN?

Něco k návštěvnosti

10. května 2007 v 17:26 vše o tomto webu
Cush lidi, chci vám akorát říct, že tento blog ani ne za čtyři měsíce dosáhl tisícové návtěvnosti... já vim neni to nic moc, ale co se dá dělat. Jestli se vám tu líbí, tak neváhejte a pošlete link dál =D. S.

http://school.discovery.com/clipart/images/big-prize.gif