Říjen 2007

"Lamer" a "noob"

30. října 2007 v 22:26 | Sharul |  Odkazy
Tááákže mam tady pár (přesně dva) linků, co by se vám mohlo líbit (dobře no, tak asponˇ na zabití času). De vlastně vo to, že tam lidi posílaj vtipný rozhovory, co vedou po ICQ a tak podobně a něco je i celkem prdel.
Např.:

<Darksome> Takze na lovu, co? ;o))
<Crossfire> no, ne tak uplne, vcera sem se rozesel s mladou
<Darksome> to te lituju, ja se vcera taky rozesla s pritelem, vim jaky to je :-(
<Crossfire> Ani me to moc nermouti, citim se ted lip
<Darksome> No me to dostalo hodne :-(
<Crossfire> me to uz docela dlouho otravovalo..
<Darksome> jak se jmenujes?
<Crossfire> Ales
<Darksome> a odkud?
<Crossfire> Vinohrady
<Darksome> ty bastarde
-!- Darksome has left
<Crossfire> Lenko?

<Georg> zahulime?
<Georg> preklep
<Georg> to melo bej t jinam
<czechcomputer> dobrý den :)

<Martas> Cauko tak uz se tesim az si vecer zaradime
<Lusia> Klido si nech prejit chut dnes nic nebude
<Martas> Tak jinak. Kdybys mnela mrte ale mrte rada operu, a ja bych ti rek ze na ni stebou nepudu, co bys udelala?
<Lusia> No co sla bych s nekym jinym
<Martas> dobra rada.
-!- Martas has quit

<BlackHole> Psal jsem si s ni docela dlouho
<BlackHole> Pak se me zeptala, jak nekoho na ICQ pridat do Ignore Listu
<BlackHole> Samozrejme, ze jsem ji poradil
<BlackHole> Pak uz jsme si nepsali...

atd. atd. atd. atd. atd. atd.

takže pokud chcete vidět víc, tak si vyberte jeden (nebo oba) z následujících odkazů

NOOB

LAMER

doporučuji lamera

The image “http://lukas.faltynek.com/wp-content/uploads/2007/03/270px-junges-lama.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.

Pevnost Boyard

28. října 2007 v 15:16 | Sharul |  Kecy
Určitě si všichni (asponˇ ti starší) pamatujete na francouzskou soutěž, která se odehrávala v pevnosti Boyard. Mam pocit, že to začli vysílat v roce 1990. Nepamatujete ? Ale jo, musíte. Škoda, že už jí nevysílaj. Jestli si to dobře pamatuju, tak tam dycky přijela nějaká rodina s tim, že vyhrajou prachy a daj je na charitu. Tu dycky prováděli dva trpaslíci, jmenující se Paklíč a Pačes. Každej člen rodiny dostal nějakej úkol v jakýsi místnosti a za splnění dostal klíč a za 40 minut museli celkem získat čtyři, který mít museli, pokud chtěli vyhrát poklad. Co si tak pamatuju, tak úkoly byly tyhle: projít místností plnou pavučin a najít klíč, šplhat na laně po zdi pevnosti a najít klíč, strkat ruce do nádob plnejch slizu, myší, červů a najít klíč, zápasit v bahně a vyhrát klíč, projít opičí dráhou, aniž by se dotkli ze mě a přinést klíč, na každej úkol byl samozřejmě vymezenej časovej limit. Když měli všechny klíče co potřebovali, hledali indicie (třeba museli projít místnost plnou hadů a tam hledat), dva z rodiny šli za otcem Furou, aby jim položil hádanku. Ze získanejch indicií bylo úkolem sestavit slovo, pokud jim to nešlo, museli obětovat dva lidi, který strčili ruce do tygřích hlav a vytáhli další dvě indicie, bohužel za cenu toho, že už ti dva nebudou pokračovat v soutěži. Soutěžící pokud si byli jistý že slovo na sto procent objevili, pomocí čtyř klíčů otevřeli bránu, která vedla na náměstíčko v samym středu pevnosti. Konečný slovo se zadávalo na obrovskou šachovnici, písmena obsazovali sami hráči, při čemž pokud bylo slovo delší než kolik bylo soutěžících, byla doplněná kamenama. Potom pomocnice Monique otočila tygří hlavou a ze studny na náměstíčku se začaly sypat zlaťáky. Hráči museli přes mříže studny sbírat zlaťáky a odnášet je za bránu, která v krátkym čase začala sama sjíždět dolu a tim se zavírat. Na konci soutěže byl ještě ukázán převoz soutěžících a zlaťáků na malý loďce z pevnosti na pevninu. Mam pocit, že se tam ještě během soutěže objevovali "mistři", proti kterejm se museli soutežící postavit v nějakym úkolu, třeba kdo z nich (jestli mistr, nebo hráč) udrží dýl hořící papír, nebo stavěli z kostek věž a komu to spadlo, tak prohrál. Myslim, že když vyhráli, tak získali taky nějaký indicie, ale je to tak matná vzpomínka, kterou si tedˇ už nevybavim.

Nějaký fotky:

http://www.lagiraudiere.com/resources/fort-boyard.jpg
http://www.fort-boyard.fr/vrai_boyard.jpg
http://www.century-soft.com/images/fort_boyard.jpg

TADY je znělka

a TADY je video

No a nakonec ještě jedno info, slyšela jsem, že plánujou tuhle best soutěž zase vysílat, řikali něco o roce 2008, takže uvidíme no :o)

15 zajímavostí o Simpsnech :P

18. října 2007 v 21:54 | vrků
1. Ve Spojených státech je sto jedenadvacet Springfieldů.
2. Smithers je opravdu homosexuál.
3. Bart Simpson má v drtivé většině dílů serálu oranžové tričko. Na rozdíl od světle modrého, které má jako gumová figurka.
4. Homerovi Simpsonovi je šestatřicet let, i když v několika dílech seriálu je uvedeno 38 a 39.
5. V mnoha epizodách hraje v úvodních titulcích Lisa sólo na saxofon. Jen ke konci dvanácté sezony Simpsonových zahrála ve sto osmačtyřiceti dílech jedenadvacet saxofonových sól.
6. Podle hlasování prováděného ve Spojených státech je nejpopulárnější postavou seriálu o Simpsonových Homer, hned za ním Bart. Na dalších místech se umístil Lisin spolužák Ralph, dále pokračují sama Lisa a hned za ní pan Burns. Marge je na žebříčku popularity až na třicátém místě.
7. V jednom z dílů má Milhouse trenýrky s Teletubbies.
8. Na to, že je Maggie jenom jeden rok, je až příliš inteligentní. Umí zacházet s dálkovým ovladačem, z hraček poskládá E = mc² nebo dokonce řídí Homerovo auto.
9. Výroba jednoho dílu Simpsonových trvá od šesti do osmi měsíců.
10. Svůj hlas propůjčil dokonce i Michael Jackson. Namluvil postavičku jménem Leon Kompowsky, který si myslel, že je Michael Jackson.
11. Tvůrce Simpsonových Matt Groening načrtl svoje hrdiny během patnáctiminutového čekání na producenta Jamese L. Brookse.
12. V epizodě s názvem Homerova odysea se Burnsův noshled Smithers objevuje jako černoch. Není to záměr, ale chyba animátorů. Smithers měl být žlutý jako ostatní.
13. Nedaleko Las Vegas stojí replika domu Simpsonových. Postavila ho v roce 1997 firma Pepsi jako hlavní cenu v jedné své soutěži. Dům vyhrála třiašedesátiletá dáma, která se rozhodla dům zpřístupnit ostatním milovníkům seriálu jako atrakci.
14. Jeden z animátorů Simpsonových je i muž jménem Eric Stefani, bratr Gwen Stefaniové z kapely No Doubt. Ve skupině dokonce i hrál, ale opustil ji rok předtím, než se stala slavnou.
15. Jména postav Flanders, Van Houten, Quimby a Lovejoy vznikla podle názvů ulic v oregonském Portlandu

http://www.bismarcktribune.com/blog/uploads/e/ExpatriateTwo/501.jpg

Jak si zpříjemnit den ?

18. října 2007 v 21:49 | Sharul
Už vás omrzela televize, video, fotbal i přítelkyně? Zde se vám nabízí několik dalších možností, jak si zpříjemnit den.
1.Uprostřed noci zakopejte na dvoře za domem oblečenou figurínu. Dělejte u toho hodně rámusu. Na čerstvě zahrnutou jámu postavte zahradní nábytek a až přijede policie, rychle se do něho usaďte.
2.Svěřte se někomu neznámému otráveným hlasem: "Mým darem a mým prokletím je schopnost vidět prdy ještě před tím, než je ostatní slyší nebo cítí." Chvíli nic neříkejte, zeširoka otevřete oči, zaměřte se na nejbližší zadek, zakřičte: "Už jde!" a povalte neznámého člověka na zem.
3.Na rušném rohu ulice si rozložte stolek, na který postavte těžkou láhev, do poloviny naplněnou drobnými. Před ní dejte cedulku: "Jestli potřebujete drobné, vezměte si nějaké. Pokud si můžete dovolit pomoci bezdomovcům, přispějte." Hrdlo láhve musí být úzké, aby jím žádná ruka neprošla.
4.Vezměte si bílou pracovní kombinézu, metr a psací desku s klipsem. Jděte na nějakou promenádu a celé odpoledne se ptejte kolemjdoucích, jestli jim můžete vzít nějaké míry.
5.Naučte se text nějaké hodně sprosté písně. Změňte melodii na českou národní píseň a v přeplněném výtahu si ji začněte pobrukovat.
6.Vytiskněte smlouvy, které budou vypadat oficiálně. Napište na ně: "Já, níže podepsaný, zaprodávám svoji duši ďáblu." Nabídněte lidem 200 Kč, když ji podepíší. Když takovou smlouvu nikdo nepodepíše, nabídněte jim jednu dvoustokorunu nakreslenou pastelkou.
7.Opatřete si recept z pohotovosti, na kterém stojí: "Nutná častá orální pohlavní resuscitace". Potom zajděte do nemocnice a ukažte to nějaké roztomilé sestřičce.
8.Nakupte plný vozík potravin, a když se vás pokladní zeptá, jestli chcete papírovou nebo igelitovou tašku, vyzkoušejte si, jak dlouho můžete zdržovat frontu tím, že se rozmýšlíte. Potom se začněte chovat nervózně a zkoušejte vzít celý nákup do náručí.
9.Dvě hodiny někoho na ulici sledujte a přitom nenápadně mluvte do květiny na klopě.
10.Na WC v práci začněte šíleně křičet tak, že se to ponese až do kanceláře vašich spolupracovníků. Po chvíli vyjděte z WC s velikým slepičím vajíčkem v ruce. Celý den ho mějte vystavené na stole, potom si ho vezměte domů a uvařte ho. Příští den ho potom v práci přede všemi snězte. Opakujte, dokud nedostanete výpověď.
11.Až půjdete do kina na nějakou komedii, přelepte si přes oko náplast. Uprostřed toho největšího smíchu hoďte na plátno velkou kuličku a zakřičte: "Moje skleněné oko! Pomoc! Vypadlo mi skleněné oko?" Poté, co zastaví film a nějaký dobrák vám přinese kuličku zpět, podívejte se na ní svým "jedním" okem a řekněte: "To je kulička, vy idiote."
12.Zkuste projít detektorem kovu v brnění.
13.Naplňte nafukovací pannu héliem a vypusťte ji za větrného počasí na ulici, která je tou dobou nejrušnější. Běžte za ní a křičte: "Vrať se, ty couro!"
14.Zeptejte se někoho, jestli nemá drobné za padesát haléřů.
15.Jděte na otcovské testy DNA. (Najdete to ve Zlatých stránkách.). Trvejte na tom, že to musí být důvěrné. Oni vás o tom ujistí. Přineste vzorek krve od svého domácího mazlíčka.
16.Sežeňte si videokameru, mikrofon a vydejte se za televizními reportéry zpravodajství. Když budou něco živě natáčet, skočte jim do řeči s otázkou typu: "Koho máte nejraději z Beatles?"
17.Sežeňte si umělé zuby nebo protézu. Potom jděte na veřejné koupaliště nebo ke kašně a hoďte to tam.
18.Zavolejte do obchodu se zbraněmi a zeptejte se jich, jestli nemají něco, co byste mohl použít ke zneškodnění jednoho piráta silnic.
19.V galerii umění předstírejte, že jste slepý (velké černé brýle, bílá hůl) a osahávejte všechny sochy. Kdykoliv nahmatáte mramorové přirození, nakloňte šibalsky hlavu a zakřičte, jako když jste příjemně překvapený.
20.Najděte někoho tlustého, kdo bude ve velkém obchodním domě neustále "chodit" nahoru a dolů po eskalátorech. Všechny svoje šeky a oficiální doklady podepisujte roztřeseným křížkem. Uvidíte, jestli je v tom vůbec nějaký rozdíl.
21.Na kartón obkreslete patnáctkrát vaši ruku (pouze po zápěstí) s tím, že zvednete prostředník. Když se budete opalovat na pláži, poházejte si ty kousky kartónu po celém těle. Odstraňte je, počkejte patnáct minut a potom se jděte projít po pláži. Podívejte se na sebe a zakřičte: "Ale ne... už zase!"
22.Vypijte nějaký nápoj, který vám má přidat na váze (Gainers Fuel 2500) a plechovku Ultra Slim-Fast, potom je nechte, ať si to mezi sebou vyřídí.
23.Předtím, než začne váš večírek, namačkejte na stříbrnou mísu zubní pastu, tak aby to byly malé kuličky; nechte je zaschnout a řekněte vaším hostům, že jsou to podomácku vyrobené mátové bonbóny.
24.Zajděte na místní policejní stanici a řekněte strážníkovi, který má službu, že vám jeden pes řekl, že se dnes budou dít strašné věci a že by měli být připraveni.
25.Zvolte za starostu někoho, kdo holduje zápasnickému sportu.
The image “http://system.bloger.cz/img/users/jitro/fine-livingin.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.

Jak lézt lidem na nervy ?

18. října 2007 v 21:47 | Sharul
1. Pojmenujte svého psa "Pes."
2. Každému s kým mluvíte na všechno odpovídejte "to si jenom myslíš."
3. Prohlašujte, že musíte neustále nosit cyklistickou helmu, jako součást astronautského tréninku.
4. Volejte na různé 0800 operátory a zeptejte se, zdali s vámi nechtějí na rande.
5. Schovávejte doma jídlo na nepřístupná místa.
6. Dívá-li se s vámi někdo na televizi, přepněte jiný kanál 10 minut před skončením filmu.
7. Pokud s někým mluvíte, opakujte po něm vše co řekl formou otázky.
8. Napište "X - ZAKOPANÝ POKLAD" na různá místa v něčí automapě.
9. V prádelně použijte vždy jeden celý věšák pro jeden pár vašich ponožek.
10. Ptejte se lidí, jakého jsou pohlaví.
11. Lžete ohledně očividně zřejmých věcí, jako je například denní doba.
12. Nechte si nazdobený vánoční stromeček až do září.
13. Změňte si jméno na "Jan Aaaaanovák" kvůli prestiži a slávě být na prvním místě v telefonním seznamu.
14. Okusujte vypůjčené tužky.
15. Nastříkejte se několika druhy kolínské najednou.
16. Když jdete do divadla na operu, zpívejte spolu s herci.
17. Stříhejte trávu kolem vašeho domu nůžkami..
18. Ptejte se vašich kamarádů na divné otázky a jejich odpovědi si zapisujte. Mumlejte něco o psychologickém profilu.
19. V jukeboxu pusťte tu samou písničku 15x.
20. pozvěte hodně lidí na cizí oslavy.
21. Když odcházíte od kopírky, nastavte ji na 200% zvětšení, nejtmavší mód, papír A5 a 99 kopií.
22. Pořvávejte a mávejte na cizí lidi.
23. PIŠTE POUZE VELKÝMI PÍSMENY-
24. pište pouze malými písmeny.
25. Vyslovujte špatně sykavky
26. Notujte si nahlas znělku z Milionáře a neustále ji opakujte .
27. Klouzejte se na každém hladkém povrchu.
28. Doma nastavte budíky na náhodné časy a rozmístěte je po celém bytě.
29. Naučte se morseovku a s přáteli mluvte pouze: ?píp pííííp pííííp píp píp pííííp píp??
30. Noste kalhoty naopak.
31. Každou větu začněte s "O-la-la"
32. Předstírejte, že máte ve vaši myši vysílačku a mluvte do ní.
33. Říkejte ostatním, že existují pouze ve vašich představách.
34. Nikdy se nikomu nedívejte do očí.
35. Pořád se někomu dívejte do oči.
36. Když s někým mluvíte, čichejte k jeho ramenům.
37. Dávejte si nohy na stůl.
38. Mluvte s brněnským přízvukem.
39. Noste divné boty.
40. Střílejte z praku na lidi chodící kolem vašeho domu.
41. Každé dvě vteřiny přepínejte televizi na jiný kanál.
42. Předstírejte, že jste R2D2.
43. Volejte na náhodná čísla a říkejte, že držíte jejich dceru jako rukojmí.
44. Mluvte tak tiše, aby vám nikdo nerozuměl.
45. Jezděte na špatné straně vozovky.
46. Říkejte každému, že jste bratranec Miloše Zemana.
47. Foťte lidi chodící po chodníku, zasmějte se na ně a rychle utíkejte pryč.
48. Stěžujte si Microsoftu na chyby ve Windows XP, které tam ve skutečnosti nejsou.
49. Mluvte sami se sebou.
50. Vytahujte lidem z knih záložky.
51. Zavolejte na operátora. Při otázce "Jak vám můžu pomoci?" odpovězte "Ne, díky, jen se tu rozhlížím."

http://www.3dscience.com/img/Products/3D_Models/Biology/Cells/Neuron/supporting_images/3d_model_neuron_web1.jpg

Neuvěřítelný příběh...

18. října 2007 v 21:39 | Sharul |  blbosti
....v telefonním seznamu

1. Nudil
2. Procházel
3. Hodnotil
4. Prohlížel
5. Nabízel
6. Přemlouval
7. Nedostal
8. Přecechtěl
9. Přemluvil
10. Jasal
11. Pozval
12. Odemknul
13. Ukázal
14. Pohladil
15. Svlékal
16. Našel
17. Rozepnul
18. Vyndal
19. Nasadil
20. Vrazil
21. Přitisknul
22. Vrtěl
23. Hekal
24. Potil
25. Obracel
26. Dodělal
27. Oklepal
28. Otřel
29. Zastrčil
30. Vstal
31. Vysmál
32. Neplatil
33. Radoval
34. Svědil
35. Štípal
36. Zjistil
37. Polekal
38. Dozvědel
39. Léčil
40. Mazal
41. Natíral
42. Sušil
43. Nadával
44. Rozhněval
45. Uřezal
46. Zahodil...

http://www.themadhatter.net/telephone_lg.jpg

Nuže..

17. října 2007 v 22:24 | Sharul |  vše o tomto webu
Tak schválně jestli mi následující "článek" zvýší návštěvnost muhehehe =D

Tokio Hotel, Bill, Tom, Emo, žíly, žiletky, krev, lebky, gothic, my chemical romance, billy talent, MP3 zdarma download, auta, tunning, hry zdarma, the sims, counter strike, citáty, povídky, příběhy, texty, icq, skiny, češtiny, porno, freevideo, sex, orál, modelky, online, jízdní řády, HBO, nova, ztraceni, Ulice, útěk z vězení, punk, metal, nirvana, láska, deprese, smutek, pán prstenů, harry potter, sedmý díl překlad, vyvolení, vodafone, o2, t-mobile, mobilní telefony, fotoaparáty, monitor, iPod, Zoologická zahrada, matějská pout, psy, kočky, koně, křeček, chameleon, horoskopy, kouzla a čáry, hypnoza, nevada tan, počasí, mutlikino, matrix, sport, fotbal, hokej, Rosický, čech, Zidane, Backham, bicí, kytary, basskytary, hudební skupina, zájezdy levně, Egypt, kluci, holky, kozy, plavky, koupaliště, pizza, restaurace, kavárna, autobazary, e-shop, elektro, zábava, zdraví, novinky, televizní program, superhry, sms, warcraft, vondráčková, briteny spears, sámer issa, green day, Lindsay Lohan, Halloween, Vánoce, dárky, Mr. Bean, sníh, hory, carvy, snowboardy levně, Krkonoše, Alpy, Tatry, email, skype, internet, grafika, moda, oblečení, mozilla, seznam, centrum, atlas, google, lide, libimseti, služby, ubytování, děti, hulení, drogy, cíga, ganja, géčko, perník, extáze, marihuana, pivo, víno, rum, vodka, referáty, maturita, reparát, jahody, pomeranče, banány, svíčková, čína, McDonald, KFC, hudebniny, Rammstein, slovník, mapy, parfémy, těhotenství a spermie.


To sem na to zvědavá xD

Co žije v moři ?

15. října 2007 v 23:26 | Sharul |  Všechno možný
Tohle mi nedávno přišlo mailem, docela psycho...

Následující snímky pořídil německý turista
na dovolené v USA.
Pocházejí z pláže nedaleko Fort Myers,
jihozápadní Florida, USA.

Nedlouho poté přijela na místo policie a šerif nález odvezl.
Kancelář šerifa prohlásila, že se jednalo o mrtvého žraloka.


A to není všechno.
Fotky, které uvidíte, nafotil na svůj mobilní telefon
rybář z Kalifornie poblíž Crescent City, USA.
Oblast poté neprodyšně uzavřela armáda
a nález odvezla neznámo kam …


Jo a dalo mi to docela dost práce, než sem to převedla z powerpointu sem, takže koho načapu, že neuved zroj, tak má pěknýho průsera =D


Konečně...

15. října 2007 v 22:34 | Sharul |  Výkřiky do tmy
...se mi rozsvítilo.
http://www.lakewoodconferences.com/direct/dbimage/50161573/Out_painted_Colour_Bulb.jpg
Když už článek na hovno, tak asponˇ dobrej vobrázek :P

SemaForoví panáčci

15. října 2007 v 22:30 | Sharul |  Fun pictures
Tyto obrázky jsem vyhledala na googlu, podobnost s jiným blogem je čistě náhodná.

The image “http://www.lakave.info/bob/etc/panacek-obesenec.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.

The image “http://www.lakave.info/bob/etc/panacek-venci.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.


http://setth.album.cz/cztkplc/ttt4c07200c0081a1c8.jpg

Na chalupě...

15. října 2007 v 22:22 | Sharul |  Kecy
Strávila jsem víkend na naší chalupě v Kvasejovicích, nedaleko malého města Sedlec - Prčice. Ptáte se jak bylo ? Pracovně. Jako vždycky. I když flákat se umim dost znamenitě, tam to nešlo. Sekala jsem trávu, natírala plot, taky jsem byla několikrát na houbách, pak jsem sekala dřevo, loupala brambory :D, myla nádobí (samý složitý veci) a v neposlední řadě, jsem si taky sedla poprvý v životě za volant a seznamovala se s brzdou, plynem a spojkou =D už se tešim do autoškoly, což mě čká na konci tohoto měsíce. Jináč byla o vejkendu dost zima a ráno naše vždy krásně zelená zahrada byla pokrytá bílou jinovatkou.

The image “http://www.barometerworld.co.uk/jpg/7100090.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.

Jak se "tomu" řiká?

14. října 2007 v 23:50
On:
- Stahuje krtka.
- Valí koně.
- Hudruje kačera.
- Podal si pomocnou ruku.
- Rozplakal plešouna.
- Mlátí nezaměstnaného.
- Fackuje tlouštíka.
- Ždíme biskupa.
- Tříská papeže.
- Třese obeliskem.
- Loupe salám.

Ona:
- Kartáčuje si afro.
- Rozmrazuje ledničku.
- Hledá sama sebe.
- Loví makrelu.
- Leští snubní prsten.
- Nahřívá troubu.
- Čte Brailovo písmo.
- Hledá pana G.
- Myje si prsty.


http://www.meditorial.cz/dbpic/sex-200

Pesani a jejich páníčci

14. října 2007 v 23:02 | Sharul |  Fun pictures
...a prej, že si nejsou podobný....
.....a nakonec ještě jeden bonus.....

Jak se zabavit během zkoušky ?

14. října 2007 v 22:36 | vrků
1. Přineste si polštář, hoďte si šlofíka (nebo to aspoň předstírejte). Patnáct minut před koncem vstaňte a protřete si oči se slovy: "Ježíši, to je hodin! Tak se do toho dáme." Něco tam načmárejte a odevzdejte o 5 minut dříve.
2. Po rozdání zadání začnete křičet: "Pepo, Pepo, mam výsledky!"
3. Pokud je to zkouška z matematiky, odevzdejte esej.
4. Pokud je to zkouška z jazyka, odpovídejte matematickými symboly. Buďte kreativní. Používejte integrály.
5. Dělejte si vlaštovky. Snažte se trefit asistentovi do levé nosní dírky.
6. Mluvte si celou dobu pro sebe. Debatujte sám se sebou.
7. Pokud budete požádáni, abyste zmlkli, odsekněte, že to slyší vaše myšlenky. Pak si začnete vykládat, jaký je asistent vůl.
8. Po obdržení zadání na něj 5 minut tupě zírejte. Pak vstaňte a začnete křičet: "Vůbec tomu nerozumím a to jsem celý semestr chodil na cvičení! O co jde? A kdo vůbec jste? Kde je ten, co tu má být?!"
9. Doneste si digitální hru. Zapněte zvukové efekty.
10. Najděte zajímavý způsob, jak odmítnout každou zadanou otázku. Např.: "Odmítám odpovědět na tuto otázku, protože se příčí mému náboženskému založení." Buďte kreativní.
11. Přiveďte si s sebou své oblíbené domácí zvíře.
12. Vleťte do posluchárny a zařvěte: "Už mě maj', musím zdrhnout!"
13. Po patnácti minutách vstaňte, roztrhejte všechny papíry na malé kousíčky, vyhoďte je nad sebe a zařvěte: "Veselé vánoce!" Pokud máte odvahu, požádejte o nové zadání s tím, že jste staré ztratili. Opakujte to každých 15 minut.
14. Pište štětcem nebo zvýrazňovačem.
15. Přijďte na zkoušku v plavkách nebo županu.
16. Přijďte s extremním záchvatem Turetova syndromu. Buďte hodně vulgární. (Tj. syndrom, při kterém člověk začne mluvit sprostě).
17. Udělejte zkoušku v cizím jazyce. Pokud žádný neumíte, vymyslete si ho. Pokud se jedná o zkoušku z matematiky, používejte římské číslice.
18. Přineste si něco, abyste to mohli házet na asistenta, když se nedívá. Obviňte osobu, kterou nemáte rádi.
19. Jakmile dostanete zadání, snězte ho.
20. Vejděte do posluchárny s filmovým štábem. Vysvětlete asistentovi, že si chcete nechat natočit záznam a naznačte mu, že by mohl dostat určité procento z výnosu.
21. Každých pět minut vstaňte, seberte všechny svoje věci a sedněte si o místo dál. Pokračujte.
22. Odevzdejte o 30 minut dříve. Komentujte to jako extrémně lehké.
23. Odpovídejte v písemce, jako kdyby to byl test. Pokud je to test, tvořte zajímavé kombinace, jako např.: BABA, ABBA, atd.
24. Přineste si černý fix a všechny své odpovědi si okamžitě zcenzurujte.
25. Dvacet minut po obdržení zadání vstaňte a rozházejte všechny věci se slovy: "Já to seru!" a triumfálně odejděte.
26. Vyvolejte vzpouru. Například pohrozte, že jestli se všichni nepřidají, tak rovnou odcházíte. Snažte se vypadat opile (nejlépe totálně!).
27. Poznamenejte, jak dnes asistent vypadá sexy (nehledě na pohlaví).
28. Přijďte na zkoušku v černém plášti. Po půl hodině si nasaďte černou masku a začněte řvát, že jste Fantom Opery, dokud vás nevyhodí.
29. Běžte na takovou zkoušku, o které nemáte nejmenší představu co se Vás můžou ptát, a pokud víte, že si zkoušející skutečně pamatuje všechny studenty. Začnete bojovat o to, abyste mohli dělat zkoušku.
30. Po obdržení zadání se začnete hlasitě smát se slovy: "To fakt chcete, abych si život kazil takovouhle sračkou?!" Přineste si vodní pistolku.
31. Začnete si pískat svou oblíbenou píseň. Nenechte se přinutit, abyste zmlkli. Pokud vás budou chtít skutečně vyhodit, změňte repertoár.
32. V polovině zkoušky začnete dělat brajgl.
33. Pokud se jedna o zkoušku z matematiky, snažte se vymyslet co nejdelší čísla. Nacpěte ( a komplexní čísla kam můžete. Pokud se jedná o zkoušku z jazyka, snažte se pořád odbíhat ke svému životnímu příběhu.
34. Přijďte na zkoušku v rytířské zbroji.
35. Přiveďte si sebou osobu s vějířem. Trvejte na její přítomnosti, protože jinak se vám špatně dýchá.
36. Když vejdete, postěžujte si na vedro. Svlékněte se donaha.
37. Zavolejte si asistenta, ukažte na libovolnou otázku a zeptejte se ho na odpověď. Snažte se to z něj dostat.
38. Přiveďte s sebou spousty lidí, aby vám dělali vlny (jako na stadiónu).
39. Házejte si s kamarádem talíř přes celou místnost.
40. Přineste si sebou co největšího a nejošklivějšího maskota. Modlete se k němu často. Zapřemýšlejte i o nějaké oběti.
41. Během zkoušky rozeberte na co přijdete.
42. Pište otočeně o 90 stupňů a pozpátku.
43. Přineste si s sebou hudební nastroj a hrajte svou oblíbenou melodii. Pokud vás budou okřikovat, snažte se je přesvědčit, že bez toho nemůžete myslet.
44. Napište deset důvodů, proč je profesor blb.
http://www.antiquark.com/entropyzone/wallpaper/no_bullshit.jpg

About me po druhé

12. října 2007 v 13:33 | Sharul |  About me
Článek nesousí název "about me" stál fakt za hovno a proto jsem přišla s novou podrobnější verzí, kterou uvidíte níže.
Jelikož nemam ráda blogy, kde není nic o autorovi, tak tady vidíte výsledek.
Jsem naprosto nezajímavá a nudná osoba jménem Šárka a narodila jsem se v roce 1990 ve znamení vodnáře. Studuju střední odbornou školu managmentu aplikace osobních počítačů, obor - počítačová grafika a propagační výtvarnictví. Díky škole mě dost baví kreslit (hlavně lidi) a grafika ve photoshopu, ale nemyslim, že bych v tom byla nějak dobrá.
Co se týče vzhledu, tak nejsem ani hezká ani hubená, takže není o co stát :D. Mám modrý kukátory a pofidérní barvu vlasů, kterou furt měním jako chameleon.
Temperamentě jsem si vždycky myslela, že jsem sangvinik, ale v poslední době nacházim taky prvky melancholismu. Můj pohled na svět je v celku optimistickej a jsem spíš realista, než romantik. Dřív jsem byla dost extrovertní, teď je to spíš opačně. Jinak si myslim, že jsem docela tolerantní, spolehlivá, nemam ráda, když jsem středem pozornosti, snažim se bejt upřímná a přirozená, někdy žárlim, jsem dost tvrdohlavá, sebekritická a rychle odpouštim (bohužel). Taky nesnášim, když mi někdo do něčeho kecá, občas jsem líná, drzá a prudim do ostatních. Nenášim lži, pomluvy, drogy, zloděje, vrahy, násilíky a myšlenky o tom, co bude po smrti. Naopak mám ráda chytrý lidi, který se chovaj přirozeně a nejdou s davem.
Miluju inteligentní humor Cimmrmanů, Šimka a Grossmanna, na rozdíl od připitomělejch americkejch komedií typu "péčko pro začátečníky", "holky to chtěj taky" a " čtyřicet let panic". Na druhou stranu zbožňuju starý díly Star wars, Vykoupení z věznice Shawsank, Simpsny a Futuramu
I když to už neni IN a COOL, tak ráda čtu. Dřív sem byla zblázněná do Harryho Pottera, ale taky jsem dávala přednost Foglarovkám. Nedávno mě zaujaly díla Julese Verna a všechny možný dobrodružný knihy, kdežto na romány si moc nepotrpím.
. V hudbě se moc nevyznam, neposloucham jeden konkrétní styl, ale nejvíc mi asi sedí rock, punk a metal. Na druhou stranu nepohrdnu čimkoliv jinym, co nepatří mezi výše jmenované "styly". Kdybych měla jmenovat oblíbený kapely, tak bych tu byla ještě zejtra, takže vám bude muset stačit ta uplně nej nej nejoblíbenější a to je "System of a down". O tvoření hudby mnou se tu taky zmíním, takže jako malá jsem "musela" hrát na flétnu, protože sem měla vpadlej hrudník nebo co, tak že to hraní prej pomáhá. Jednou si rodiče k Vánocům koupili elektrický piáno, tak jsem zkoušela i to, ale nějak mě to nechytlo. Pár let potom se brácha snažil hrát na kytaru a já abych nebyla pozadu taky, jenže jelikož jsem levák, tak to nemělo valnej význam. Dlouho nic a pak přišly bicí. Asi rok sem žebrala ať mi je máma koupí a tak "za dobré známky" mi je slíbila. Na štěstí jsem ve škole uspěla a tak stojej v celé své kráse dva metry za mnou.
Co mě taky dost baví jsou sporty, teď vám tu jen tak pro zajímavost vypíšu, co jsem už všechno zkusila :) Takže: gymnastika, basket, volejbal, plavání, akvabely, kondiční box, jiu jitsu, aerobik, házenou a tae-bo. A to ještě nepočítám cyklistiku, inline, lyže, snowboard, skate, ping pong a další, ale zůstala jsem zatím u tae-ba, který dělam už/teprv třetim rokem..
Bohužel ani sport mi nedokáže zmírnit jídelníček. Mám ráda dobrý žraso jako pizzu, čínu, kebab, vepřo knedlo zelo, špagety, a v neposlední řadě hlavně čokoládu, po který se dokážu utlouct. Mezi moje oblíbený pití rozhodně nepatří cola a všelijaký slaďárny, ale jednoznačně preferuju minerálku 1,5 L bez příchuti značky Tesco, protože stojí pouhé a neuvěřitelné 3,40,- Ká Čé, samozřejmě taky ještě můžu pivo a jiné zajímavé alkoholické nápoje, které bych vlastě neměla pít, neboť mám v játrech zvýšenej bilirubín, což znamená, že se na to vlastě chlastat nesmí. Jo, vlastě nesmim ani kouřit, protože nemam gen, kterej rozkládá nikotin a aby toho nebylo málo, tak jsem ještě migrénik a občas mívám záchvaty (probíhá to tak, že skoro nevidim a hrozně mě bolí hlava). Ale to jsem zase jinde.
Teď přemejšlim, co ještě napsat, třeba to, že před rokem se rodiče rozvedli, takže žiju pouze s mámou (což je dost často boj), psem Bleskem (kterýho jsme zdědili, když umřel děda :( ), rybičkama a šnekama. Táta (víceméně rus) se znovu oženil a vyženil čtyřletýho kluka jménem Igor, takže je to teď vlastně nevlastní brácha. Muj vlastní brácha o tři roky starší se jmenuje Viktor a bydlí dvě patra pod náma, chová potkany a ty jsou tak božíííí
. Jinak moje oblíbený číslo je čtyři a oblíbená barva je modrá, v oblečení upřednostňuju černou. Kdybych měla určit oblíbený předměty ve škole, tak by to jistojistě byly jazky (čeština, anglina, španělština), naopak zrovna neholduju matice, účetnictví a právu.
Jsem prostě normální člověk, kterej se snaží žít naplno i když to občas nejde.

A na závěr nějaké fotky :P
S.A.R.U.L.E

Hogwh....?

9. října 2007 v 13:38 | Sharul |  Kecy
Tak jsem tak přemejšlela o tom, že za chvíli budou Vánoce, pak mam narozky, tak co si přát ? :D Já vim, že je to trochu hodně předčasná otázka, ale já už mam jasno :o) Docela by se mi hodil tablet. Jelikož mě dost baví kreslit (hlavně lidi) tak by mě to s tabletem fakt bavilo. Jinak tady se můžete podívat, jak taková kresba na tabletu vůbec vypadá a zde je můj vysněný princ:

Mé inteligentní xichty + photoshop dvě

9. října 2007 v 13:13 | Sharul |  About me
Trochu jsem sesumírovala fotky za poslední dva roky, malinko jsem je "zphotoshopovala" a výsledek najdete níže :D

Už nikdy....

2. října 2007 v 23:40 | Sharul |  Výkřiky do tmy
nebudu jíst ananas v jogurtu......
pak jsem dva dny kromě suchýho chleba nemohla nic pozřít jak mi bylo nevolno.
No nic, jdu spát, pokud by jste sem zavítali, tak se koukejte na jeden žlutej puntík....po chvíli zmizej i ty ostatní. :o)

Větev

1. října 2007 v 21:36 | Sharul |  Moje tvorba
Větev stará asi tak dva roky :D Krásná co ? :D:D

Pár dobrejch vobrázků

1. října 2007 v 21:34 | Sharul |  Fun pictures
Normálně když sem se vracela dneska večer domu, tak sem viděla nějakýho bezdˇáka, jak si před bárem v koši rozdělal vohenˇ. =D

No a tady jsou ty phota:
zebroslon
nepotřebujete někdo pomoct s výběrem peněz z bankomatu ? :D
není nad praktického lékaře
domov pro superhrdinský důchodce
kolik prstů je na jedné ruce ?
kráva nebo chameleon ?