Leden 2008

Fyzika a Sára :D

23. ledna 2008 v 10:20 | Sharul |  Fun pictures
To se jednou Sára učila fyziku, tak sem jí chtěla vyzkoušet a když kouknu do učebnice - co nevidim :D
Sáro, já z tebe nemůžu :D:D:D

Kykyrýk

15. ledna 2008 v 15:20 | Sharul |  Kecy
Fakt už nevim, jak mám ty články nazývat :D

Chtěla sem vám říct, že vám možná připadá divný, že už nepíšu moc o sobě, tím myslím, moje zážitky a tak podobně - omezila jsem se na pocity, ale to nestačí. A já vás nechci ochudit o muj převelice zajímavý život :D (berte mě s nadhledem prosim vás :D ) Samozřejmě, že sem zase budu dávat moje příběhy, akorát tak nějak postupně a dokud se mi nedostanou do ruky fotky z jedný akce, tak se dál prostě neposunu. V rukávu mam totiž schovaný jedno eso, který co nevidět vytáhnu ;)

http://ocw.mit.edu/NR/rdonlyres/Electrical-Engineering-and-Computer-Science/6-436JFall-2005/7545A4F2-BE0C-463B-BF35-B8AE7AD111AB/0/chp_ace_cards.jpg

Uhel a stojan - to je moje

15. ledna 2008 v 14:55 | Sharul |  Moje tvorba
Dneska mi kamarádka dělala model, sice jí to neni podobný, ale jo je nepodstatný :D

Tady je - Lucko, dík, že si vydržela dvě hodiny se nehejbat ;)

Pozor pozor !

14. ledna 2008 v 15:54 | Sharul |  vše o tomto webu
Dává se na vědomost, že tento blog, k dnešnímu dni, dosáhl roční existence, tudíž v překladu to znamená, že má dnes narozeniny a za ten rok se na něm objevilo 236 článků. Moc se těší, až mu budete blahopřát a dávat dárky a já pevně věřím, že ho nezklamete. Zároveň děkuje vám všem, co jste sem chodili / chodíte rádi a všem, co se tu líbilo / líbí. Já bych svému blogu chtěla poblahopřát všechno nejlepší, ať si dnes své narozeniny užije a uspořádá párty s ostatními blogy a hlavně aby vzkvétal a měl více návštěvníků.

Tady máš odemě dort a dárek, můj milý blogu :o)

http://www.cakesbydarcy.com/FrontpageTopsyCake4.jpg

http://www.driscollchildrens.org/images/birthday%20present%207%20copy.jpg

Poezie pro cestující

12. ledna 2008 v 19:35 | Sharul |  Moje tvorba
...možná znáte z pražského metra, ale já vám chci nabídnout mou vlastní tvorbu, tak se hned nelekněte a moc nekritizujte, básničku píšu poprvý v životě.

Nejhorší


Nejhorší je bolest,
když vidíš napřaženou pěst,

nejhorší je smutek,
když pro tebe nikdo neudělá dobrý skutek,

nejhorší je trápení,
když po tobě hazejí kamení,

nejhorší je zrada,
pak rozklepe se ti brada,

nejhorší je stesk,
i vše krásné ztratí svůj lesk,

nejhorší je slepá láska,
jako před očima černá páska,

nejhorší je utrpení,
když pramení z nedorozumnění,

nejhorší je samota,
když zmizí všechna ochota,

ale ze všeho nejhorší,
je když víš, že tě nikdo neslyší....


http://www.bloomafterdivorce.com/images/woman-flower.jpg

Pro všechny příznivce QiPu

12. ledna 2008 v 12:19 | Sharul |  Fun pictures
Qip používam dobrejch pár let a tak jsem si řekla, že si stáhnu konečně tu nejnovější verzi a to jest v češtině. No a nestačila jsem se divit :D Narazila jsem na roztodivný jazykový obrat, nuže.. koukněte se sami :D

Chjo

7. ledna 2008 v 23:28 | Sharul |  Výkřiky do tmy
Jak ten den skvěle začal, tak nehezky zkončil...
http://members.cox.net/djxenion/Art/cry.jpg

Zvaní....

7. ledna 2008 v 15:26 | Sharul |  Kecy
Proč mě někdo pořád na něco zve ? Možná si řikáte, proč si stěžuju, ale já to nemam ráda :D Připadam si jako dlužník a že jsem se teda solidně zadlužila.... Začlo to tim, že mě kámoška po třičtvrtě roce vytáhla do pizzérky, ovšem místo pizzy jsme si dali každá osum vinnejch střiků, přičemž účet byl asi 600,-. Njn, příště (za tejden) jí zvu já :D Ještě ani nevim, kde na to vezmu. Ale to neni zdaleka všechno. O pár dní pozdějc, jsem byla pozvaná na kulečník, samozřejmě, že sem se bránila, a řikala, že si to zaplatim, ale bylo mi řečeno, že já budu platit příště :D To by bylo ještě v pohodě, ale pak jsem v pátek byla s kámošem ze školy na pivku (asi na čtyrech) a jak jinak, než že to za mě zaplatil s tim, že příště zvu já jeho :D. To ale pořád neni všechno. V sobotu jsem byla u jinýho kámoše doma, pozval mě vlastnoručně vyrobenou pizzu, ani nemusim řikat, kdo příště koho zve. No, ale stále pokračuji, dneska po škole mě kamarád ze třídy pozval na pivka i když sem mu stokrát řikala, že nemam ráda, když mě někdo zve a stokrát sem mu řikala, že si to zaplatim, né - mam to prej nechat bejt. Fajn, pak jsem jela za dalšim člověkem do práce, kterej měl zrovna polední pauzu a tak sme šli na voběd, když přišla řada na placení, tak mi bylo řečeno, že já nevydělávam, že on jo a prej, že ho pozvu příště. Nééé, kde na to vezmu ? Prosim, už mě nikdy nikdo nikam nezvěte!!!

http://artfiles.art.com/images/-/Money-Print-C10055084.jpeg

radost

3. ledna 2008 v 13:40 | Sharul |  Výkřiky do tmy
Dneska mě vážně potěšil jeden člověk, vubec jsem nečekala takovou reakci, díky moc!
http://www.ahajokes.com/cartoon/smile_often.jpg