Září 2008

Já prostě musíííím

30. září 2008 v 18:18 | Sharul |  Všechno možný
Jsem děsnej chlubil...a vejtaha...., ale .... objednala jsem si z metalshopu další věc a to stylovou čapku. Už se na ní sakra těšim ;-)

The image “http://www.metalshop.cz/images/kulich_s_ksiltem_zakr_019_p_z.JPG” cannot be displayed, because it contains errors.

Today, tomorrow, Toyota.

30. září 2008 v 18:16 | Sharul |  Kecy
Od včerejška mám zase pravidelnou školní docházku....a neslyšim nic jinýho než: za chvíli už je čtvrletí, pak maturita...blá blá blá, to se nestihnete všechno naučit. Vyvrcholilo to tim, že jsme psali písemku z matiky, a to hned první hodinu. Budu se divit, když dostanu něco jinýho, než za 5. Pak profesor akademický malíř do nás hustil zas tu svojí kompozici, která nám u maturit určitě velmi pomůže... v angličtině jsme dělali jako vždycky prd, protože jsme dneska dostali novou učitelku, která pulku slovíček nezná a u druhý půlky neví jak se píšou :D Španělština byla taky dobrá.... po třech letech tohoto jazyka stále probíráme, jak se který písmenko vyslovuje...a to jen proto, že jeden exot od nás prohlásil: Co se vlastně má říct, když učitel vejde do třídy ? Samozřejmě hola, nebo buenos días....jak to člověk ale po tolika letech špj má znát ? Na dějinách umění/kultury nás učí naše třídní slovenka... co věta, to stylistická perla.... já jsem si zápisky do sešitu musela upravovat podle sebe, jinak to fakt nešlo a díky tomu jsem jich asi pulku propásla..... a vlastně ve všem je u nás děsnej bordel... s maturitníma otázkama, s plesem......ani bych se nedivila, kdyby nám nakonec ta maturita odpadla...

Za chvíli letím do jazykovky, snad aspoň tam se něčemu naučím ;-)

Tak jsem konečně oficiálně...

29. září 2008 v 17:37 | Sharul |  Kecy
rozejítá... s Martinem....
měsíc jsem si nepřála nic jinýho, jenže...jak to udělat ? Buď on byl pryč, nebo já byla pryč. Pak jsme se tejden nemohli dohodnout na srazu. A dneska se mi poštěstilo. V 17:00 jsme se sešli pod koněm na Václaváku a rozhovor začal asi takhle: Chci se rozejít. ... Já taky. Fajn. Pak mi položil cca tři otázky, které mu byly ihned mnou zodpovězeny. A v 17:05 jsem odcházela z místa "činu" a se štěstím v srdci :D domů.
Tak jsem volná, případní zájemci hlašte se ;-D

Přeleželý rameno...

28. září 2008 v 12:42 | Sharul |  Kecy
...mám asi..... Od rána nemůžu ohnout pravou ruku za záda... mám to ale štěstí, že jsem levák...pravačku mi klidně amputujte. Zejtra mě po čtrnácti dnech zas čeká škola a když jsem dneska koukala na mail, zjistila jsem, že nám učitelka poslala 3. maturitní otázky, který se máme naučit a ze kterých bude už od 1. října zkoušet. Šmarjá. Jsem uplně ohromena, že jsem zapomněla, co sem chci vlastně napsat :D Objevila jsem na metalshopu další fakt dobrý tričko, který si při nejbližší příležitosti objednám a a a vubec nemam dneska psací náladu. Tak aspoň přidám fotku (fotku ? spíš takovou koláž), kterou jsem dneska robila a robila až jsem jí vyrobila.

No a co mě k tomuto výtvoru vedlo ? Asi to, že venku je podzim jako kráva.

Citace a lamer

27. září 2008 v 19:43 | Sharul |  Všechno možný
Na lamer.cz mi možná projde jedna citace, ale chtělo by, aby mě někdo podpořil, takže pokud chcete udělat dobrou věc, dejte mi prosím TADY plusko ;).
Děkuji mockát.

Sáry vtip :D

27. září 2008 v 17:07 | Sharul |  Fun pictures
The image “http://88.86.100.16/img_orig/080413/4/a17q_34RLL.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.
tak to je vtip.....
The image “http://88.86.100.16/img_orig/080408/4/a17q_33gYt.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.
....to je Sára....
a TADY je její blog.
:D

Pulp fiction : Historky z podsvětí

27. září 2008 v 16:34 | Sharul
"Pulp Fiction je brutální, ale brilantní černá komedie, ve které se prolínají tři příběhy ze života bezvýznamných zločinců, v podstatě tvořící jeden příběh."
Pro mnohé Quentin Tarantino tímto filmem nastolil novou éru budování příběhů. Střídání a prolínání časových rovin a příběhů jednotlivých postav se stalo nejen jeho hlavním rukopisem, ale i zdrojem inspirace pro řadu dalších scenáristů a režisérů.
Odpůrci ovšem tvrdí, že prolínání časových rovin a jednotlivých příběhů tady bylo už dávno předtím, a že Tarantino je jedním z pouhých vlastní myšlenky neschopných imitátorů. Ať tak nebo onak, Pulp Fiction (tj. "Braková beletrie") nezpochybnitelně patří mezi nejvlivnější, nejkultovnější a nejslavnější filmy všech dob. O zápletce se jistě netřeba rozepisovat - je jen málo těch, kteří tento film neznají.
http://iftolfree.free.fr/photo/07%20Mars/Pulp_Fiction.jpg
http://www.tomamusica.com/caratulas/B/Bso-Pulp-Fiction-Delantera.jpg
http://img2.timeinc.net/ew/dynamic/imgs/061006/17191__pulp_fiction_l.jpg
John Travolta Vincent Vega
Samuel L. Jackson Jules Winnfield
Bruce Willis Butch Coolidge
Ving Rhames Marsellus Wallace
Uma Thurman Mia Wallace
Harvey Keitel Winston Wolfe
Tim Roth "Pumpkin" nebo "Ringo"
Amanda Plummer "Honey Bunny" nebo "Yolanda"
Christopher Walken kapitán Koons
Eric Stoltz Lance
Quentin Tarantino Jimmie Dimmick

Co s tím ?

27. září 2008 v 14:18 | Sharul |  Kecy
Jsem byla ráno vyhnána na procházku se psem a abych si zpříjemnila cestu, vzala jsem si mobil-walkman, že si budu poslouchat a budu ničím nerušena. Nejenže mi pul hodiny trvalo, než jsem rozmotala sluchátka, ale i po zapojení s nimi bylo něco v nepořádku . Hrály, to jo, ale divně. Jenom nástroje byly slyšet a zpěv ? Kde nic tu nic :D Nevim jakje to možný, zkoušela jsem všechno restartovat, vypojit a znova zapojit sluchátka, ale marně. Aspoň jsem si užívala ničím nerušenou kytaru Darona Malakiana a zrovna tak jsem si k tomu mohla zpívat karaoke. Nápad byl však ihned zamítnut z toho důvodu, že za A) neumím zpívat a za B) nevím jak bych se tvářila v situaci, kdybych potkala na ulici někoho řvoucího :

I wasn't there for you

I wasn't there for you

Iiiiii knoooooow weather's gonna be fiiiiiiiine

But I can't see you 'cross the streeeaaaamline

Myyyyy looooove waits for me in daytime

But I can't see you through the snowblind

Jo a na závěr bych vám chtěla říct, že moje fotky z konceru SOADr byly vystaveny TADY.

Stalo se neočekávané....

26. září 2008 v 14:14 | Sharul |  Kecy
Máma: "Jedu do Bauhausu pro kytky, chceš tam něco ?"
Já: "Tak, kup mi něco hezkýho, ale né kytku!!"
......
Máma: "Když mě se tak strašne líbila."
Znáte mámy, žejo. :D

Jak se vymanit z každodenního stereotypu ?

25. září 2008 v 23:29 | Sharul |  Kecy
O tom jsem dneska celej den přemejšlela. A následně jsem se ptala sama sebe, proč nosím pořád to stejný oblečení ? U mě je to totiž tak, že vezmu ze skříňky tričko, chvíli ho nosím, dám ho prát a když ho vyperu, tak ho dám na vrch hromádky a při další příležitosti so ho zas hnedka vezmu na sebe. Tudíž jsem (docela brzo :D) získala jeden postřeh: nově vypraný oblečení dám VŽDYCKY dospod komínku, z toho vyplývá, že jede kus oblečení si vezmu na sebe maximálně 2x za měsíc a to už tak stereotypní neni že jo :D Takže rada číslo jedna - střídejte více oblečení.
Rada číslo dvě - používejte QiP místo ICQ. A proč ? To vám hnedka řeknu. ICQ má každej ňouma, protože ho přece maj všichni. ALE ňouma neví, že na QiPu se nevyskytují otravné reklamy, že je celkově nenáročnější, neseká se a nejnže tam je plno vymožeností, ale taky nepadá, ano, ještě se mi nestalo, že by mi QiP za tu dobu, co ho používám spadl a to jsou asi tak 4 roky. Navíc se dá získat prakticky kdekoliv na netu, stačí jen umět dobře hledat.
http://www.xmaestro.com/storage/200707291533_qip_inf_screen2.jpg
Rada číslo tři - používejte LINUX. A có tó jé ? Se mě polovina populace ptá, když zmíním tohle slovo. Nenechte se ale odradit. Co se vám vybaví, když řeknu: Billův vtipný experiment? Ale ano, no přece Windows. Věčně tam něco nefunguje, máte plno virů a na plochu už se vám nevejde ani půl ikony. A proto je tu Linux, aby zachránil váš virtuální svět. Nejenže má tolik ploch, kolik si jen budete přát, ale s viry nebudete mít potíže. Ptáte se jak je to možný ? Linux totiž používá minimum lidí a proč by se někdo zabýval vynalézáním virů, že ? A pro nenáročnější uživatele mám taky lákadlo. Kolik základních her má Widows ? 4 ? Ha ! Linux je prostě bomba, hned v základním menu si můžete zvolit ze 115 výborných games. A na závěr....pokud se prokecnete před někým, kdo rozumí počítačům, že jste uživatelem Linuxu, úspěch je zaručen. ;)
Děkuji za pozornost....dobrou noc :o)

Kdyby to chudák Serj viděl....

24. září 2008 v 15:49 | Sharul |  Fun pictures
Jsem šla na google vyhledávat texty Serje Tankiana (zpěvák System of a down) a dokonce jsem je našla, na tom by nebylo nic divnýho.....
A tak nějak mi to nedá a kliknu na odkaz "přeložit stránku" :D

Kdyb byl Serj mrtvej, tak by se z tohohle obracel v hrobě :D

Stařešina rodu

24. září 2008 v 12:24 | Sharul |  Ekšns
To je vlastně moje prateta (dědova sestra), protože je teď z mý rodiny nejstarší. O prázdninách jsme u ní byli v Litomyšli a já jí viděla asi po 15ti letech. Vzhledem k tomu, že rodinný návštěvy nemám nikterak v lásce, tak jsem radši chodila po městě a fotila....všeckomožný.

naháč

chlapec na židli

pán na židli

libišta (bez židle)

svatá pravda

Šárka Cimmrmann ležící spící

no nejsme my rodina plná pošuků ? (máma+brácha+já)

řekni áá

Do koncentráku a zpátky z něj

24. září 2008 v 12:02 | Sharul |  Ekšns
Konečně jsem přemluvila sama sebe (a že to dalo práci) a rozhlodla jsem se zavřít do Birkenau :D Ne kecam, ale kdybych začla větou: Byla jsem v Polsku, tak by to nikdo nečet a pokud jste se dostali až sem, věnujte prosím minutku na to, abyste si to přečetli, když už se s tim tady tento tamto.
Stačilo pět dní na to, abychom objevili krásy Polska v centru Krakova, Osvětimi a Březince a nakonec v Gorach Stolovych. S člověkem, se kterým jsem tam byla momentálně nesympatizuji a tudíž se mi o tom nechce psát nějaká sáhodlouhá reportáž. Takže sem švihnu fotky a čau.
Snad vám to nezabralo ani minutku.
hříbek
a jestli jste se překonali a koukli se i na fotky, tak vám patří můj obdiv

Ajem Édm end jů ?

23. září 2008 v 23:17 | Sharul |  Kecy
První hodina anglických kurzů za mnou a já teď můžu vzpomínat na kaliforňana Adama, kterej vydržel dvě hodiny konverzovat se mnou a ptát se mě co dělam ve svym volnym čase, jestli umim řídit, jestli mam auto, umim vařit, co mi chutná, jestli mam psa, sourozence, tátu a mámu, kam bych se chtěla podívat a proč zrovna do Ruska...no toho bylo. Ještěže to mám domu kousíček. Musim říct, že bydlim sice v nejzapadlejší Nuselský ulici, ale máme tu zubaře, kadeřnci a anglickou školu :D. Za chvíli se ponořím do třídění fotek z Polska, to zas bude... a tak jsem zatím dam nějaký fotky, co sem teďka cvakla jentak....

sbírka od bývalých partnerů :D (Proč každej dává ksakru medvěda ? Kluci, zapojte originalitu a kreativitu :))

kuk

kdysi dávno k svátku matek jsem tohle mámě vyrobila v družině a teď nám to visí v kuchyni

dlouhý vlasy, nebo krátký vlasy ?

Fotky nahé J. K. Rowling

23. září 2008 v 18:19 | Sharul |  Kecy
Sranda samosebou :) Zjistila jsem totiž, že už sem nechodíte a už vubec nenecháváte komenty. Dobře...abych zas nekřivdila všem, tak jedinej pravidelnej návštěvník je tady Zelda. Pak sem občas zavítá Destak no a jednou za uherskej salám sem dojde Gulashek a Elenvein.
Jinak teď 2x tejdně docházím na kurzy angličtiny a když jsem tam předchvílí šla, tak jsem zjistila, že já blbec tam jsem od 40 minut dřív. Tak jsem se vrátila domu, protože to mám jen přes ulici a teď tady sedim a píšu tenhle článek.
Dneska mi konečně došlo, jak jsou ty známky drahý. Totiž každej tejden posílám pohledy dvěma holkám do dětskýho domova v Plané a začíná se to pěkně prodražovat, protože z dvanácti korun, co jsem dneska měla, už mi zbyly jenom dvě a to není ani už na rohlík. :-/

Nusličky, Nusleee

23. září 2008 v 13:04 | Sharul |  Všechno možný
Ani mušle, ani nudle, ale NUSLE. To jest čtvrť Prahy 4, kde bydlím celej svuj život. A teď po rozhovoru s kámoškou na icq, teda vlastně na kvipu (QiP) se mi sama od sebe (:D) vnukla myšlenka (nebo myš Lenka ?) že o Nuslích něco napíšu, protože ta kamarádka pracuje ve firmě, kde píšou články o různejch místech světa a dávaj to na tyhle stránky.
Tak Nusle- určitě jste všichni, nebo aspoň někteří slyšeli o Nuseláku (most Klementa Gottwalda) . Bájnym mostě sebevrahů, což už je stějně pasé, protože tam udělali takový ty zábrany, přes který se nedostane ani horolezec teď. Do roku 1922 byly Nusle dokonce ještě samostatný město za Prahou. Dál stojí za zmínku asi nejvetší park, kterej se tu nachází. Dřív tam nějakej pan Foliman vlastnil vinice, a proto se tomu teď řiká Folimanka. Protejká tam hnusnej, ale fakt nechutně hnusnej potok s názvem Botič a vedle něj se placatí cyklodráha s lavičkama, většinou obalenejma feťákama (tim samozřejmě nechci urazit nikoho, kdo tam sedáváte). Máme tu taky celkem pěknou radnici a kousek od ní námestí bratří Synků, kde se zase soustředí tmavší minorita našeho národa.
http://img.aktualne.centrum.cz/126/42/1264248-nuselsky-most.jpg
Nuselák
http://www.czechatlas.com/images/foto_kat/stredni/s7113_folimanka.jpg
Folimanka
http://www.atlasceska.cz/images/foto_kat/stredni/s7083_ostrcilov.jpg
Botič
The image “http://www.ctyrka.cz/foto/radnice_velke_foto.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.
radnice
http://www.mestskadoprava.eu/images/autobusynakolejich/013.JPG
Náměstí bratří Synků (lidově tomu řikáme Synkáč)
Pokud by mě napadlo ještě něco dalšího, tak to sem postupem času dopíšu. ....

Hráblo mi

22. září 2008 v 18:51 | Sharul |  Všechno možný
Já vim, že si pořád stěžuju jak nemam peníze, ale dneska jsem se potloukala po stránkách metalshopu a ....... narazila jsem na dvě úžasný věci, kterejm jsem prostě nemohla odolat :D.
Nevim kolik z vás, kdo to čtete máte rádi SOAD (System of a down) a jestli vubec víte co to je, ale já si na ně docela dost potrpim, ba dokonce je to moje nejoblíbenější kapela...
......a tady se koukněte, co že jsem si to vlastně objednala =)
The image “http://www.metalshop.cz/images/naramek_kozenka_skupiny_soad1_p.JPG” cannot be displayed, because it contains errors.
The image “http://www.metalshop.cz/images/obojek_zakr_034_p.JPG” cannot be displayed, because it contains errors.

Nespavost, rozbitá klávesnice a další strasti mého života....

22. září 2008 v 16:33 | Sharul |  Kecy
Měla jsem chuť něco namalovat a tak jsem si přichystala akvarely a kelímek s vodou na omejvání štětců, jenže než jsem stačila udělat čárku, tak voda z kelímku přistála v klávesnici, kterou se snažím od rána opravit. Marně. Moje nasranost nebrala konce a tak jsem musela vztek vybít na bicích a tímto jsem určitě vyprudila pár slušnejch sousedů. Vzhledem k tomu, že bez klávesnice dlouho nevydržim, letěla jsem si hnedka pro novou na Pankrác (dodneška nevim, jestli je Pankrác ženskýho, nebo mužskýho rodu, stejně jako Florenc). Tak jsem objevila prodejnu s elektronikou, kterou určitě musel stavět nějakej profík, protože né že by tam byly rozmístěný regály s výrobkama, nýbrž to byla taková jedna cesta, která se různe klikatila a táhla se od méně populárního zboží k počítačům. Takže od chvíle, co jsem vešla, jsem míjela, sporáky, lednice, pračky, myčky, fény, vysavače, toustovače, žehličky, televize, repráky, foťáky a nakonec věci týkající se počítačů. Koukla jsem na klávesnice, žádná se mi nelíbila a jela jsem zpět do mý čtvrti. Teda vlastně jsem se ještě po ceste stavila na hřbitově, kde už mě tradičně hrozitánsky rozbolela hlava. Když jsem vycházela, před bránou stáli dva dělníci tmavší barvy s velkým množstvím pigmentu a jeden se mě zeptal kolik je hodin, samozřejmě jsem odvětila že nevim, protože já tohle znám... vytáhnu mobil, abych se koukla na čas a šups, už ho nemám. Pak jsem se stavila tady u nás v počítačový prodejně a hnedka jsem na prodavačku vyhrkla zakolik tam maj nejlevnější klávesnici, řekla, že za 130,tak jsem ji vzala a jala jsem se ji vyzkoušet. Funguje :D Ale asi si nezvyknu, nebo aspoň né hned. Je taková malá a placatá, né jako ta původní. Ale co nadělam, až vyhraju milion, koupim si nějakou plazmovou, nebo takovou nějakou.
stará dobrá krásná klávesnice

nová divná placatá klávesnice (a to jsou obě stejné značky)
A teď k tý nespavosti. Prostě jsem si večer šla lehnout a za nějakou dobu jsem sama sebe přistihla, že nespím. Jenže nejhoří (jsou trpaslíci :D) na tom je to, že vlastně nevim jestli nemůžu usnout od začátku, nebo jestli už jsem spala a probudila se. Zkrátka jsem prostě ležela a ležela, ležela a zase ležela až jsem doležela do čtyř hodin ráno. A proč jsem vlastně nemohla usnout ? To bych taky ráda věděla, možná to byla rýma, nebo dolní ret, kterej mě od pátka pořád bolí. Pak to možná bylo kvůli televizi. Možná vám teďka vrtá hlaovu, proč nemůžu spát kvůli televizi, ale odpověď je zcela jednoduchá ( to znamená, že má jen jednoho ducha). Máma mi tvrdila, že prej se nemá před ní spát, protože z ní vyzařujou jakýsi vlny a to prej i když je vypnutá a já jakožto spánku chtivá jsem tudíž byla nucena (si vynaleznout žárovku :D pro znalce eŠ + Gé) tu televizi otočit, aby si tý svý vlny vyzařovala na druhou stranu. Ani nevim jak se mi to povedlo, ale nakonec jsem přecijen usla a probudila se až někdy v 11.
Tak a teďka si jdu ukuchtit něco k obědu =).

Co s načatým večerem ?

21. září 2008 v 21:49 | Sharul |  Kecy
Přišla jsem asi před pul hodinou z fitka a máma na mě vybafla s bábovkou upečenou, tak se teď tady cpu ( jako že jí pojídam, nemam na mysli Cé Pé Ú ). Nevim jestli jsem o tom psala v předchozích článcích, ale mám teď čtrnáct dní praxe, což znamená, že mám vlastně prázdniny. Bohužel pro mě - jeden týden už uběhl a zejtra už před sebou budu mít pouze sedm dní volna. A co budu dělat ? Určitě ne to, co chci abych dělala a to je například: kouknout se na šj, napsat jednu práci do školy, naučit se matiku (nechtěl byste mě někdo doučovat ? Já jsem na to fakticky tupá. Jako na výzo jsem měla sice dvojku, ale pořád mám pocit, že nic neumim. ) pak třeba zajít na hřbitov za dědou a konečně sundat Velikonoční výzdobu, uklidit si tady ten chlív...teda vlastně pokoj a tak dále a tak dále - těch věcí je milion.
Taky teď tvořim jednu věc na stránky fans System of a down, kde fandové a fanynky posílaj svoje tvorby, ale štve mě, když tam vidim třeba to, že si někdo na googlu najde fotku, pak jí ve photoshopu nechá prolézt přes filtr a publikuje to jako buhvíjakou svojí tvorbu. Takže já na to pujdu z jinýho konce. Už mam namalovanou....no vlastně, až to budu mít hotový, tak vám pošlu odkaz, abyste se měli na co těšit.
Co dál..
... jo, nechala jsem si udělat trvalou :D to byla teda procedůra. Byla jsem tam asi dvě hodiny v kterých na mě paní kadeřnice plácala všemožný druhy chemikálií i když to nebylo zas tak strašný o proti ceně... 750,- ... za to jsem mohla mít třeba čtvrtletní tramvajenku..., nebo dvě třička SOAD, nebo třeba jít 6x do restaurace na jídlo, nebo já nevim co ještě :D. To jsem to rovnou mohla hodit do kanálu, nebo dát na dobročinný ( je to fakt se dvěma N ? ) účely.
Napadlo mě, že bych měla asi psát víc věcí co dělam, než co si myslim. A taky sem dát konečně ty nový ankety, který jsem slibovala. Jo a ještě by mě zajímalo, kdybyste uvítali, aby tady byla jenom moje tvorba (tzn, že bych smázla všechny, nebo aspoň většinu článků, co jsem někde zkopčila), nebo jestli jste rádi, když si tu můžete přečíst něco o kapelách a filmech, co jsem třeba vubec nepsala já.
Z depky jsem se už jakž takž (nebo jakš takš ?) vylízala (synonymum ke slovu dostala), akorát teď hledám nějakou spřízněnou duši, nebo spíš spřízněnýho dušáka, kterej by měl podobný záliby (a úchylky muhaha) jako já, nekuřáka, abstinenta (existuje vubec někdo takovej ? :D) a měl by hnědý oči, protože ty jsou stejně nejhezčí.
Tak dobré ráno, dobré pořízení, dobré odpoledne, dobrou chuť, dobrý večer, dobrou zábavu, dobrou noc, dobrý den a neshledanou ! 8-)

SYSTEM OF A DOWN revival

21. září 2008 v 12:53 | Sharul |  Ekšns
Koncert. Kbely. Huh. Tak na tuhle kapelku jsem si musela počkat asi tak dva roky, než konečně dozarila do našeho hlavního města. Byla jsem zvědavá jak se poperou se skutečností, že mají nového basáka a nový songy v playlistu. Koncert však dopadl nad očekávání a moje očekávání nebylo vubec špatný :)).

Já vim, že ta ruka má bejt obráceně, ale chtěla jsem zabít dvě mouchy (mouchy v týhle zimě ? ) jednou ranou a tak jsem si blejskla ruku i s razítkem =).
Někde řikali, že koncert začne v pul osmý, někde že v osum, někde v pul devátý, ale což...koncert začal v devět :D. Jakmile přišlo osazenstvo na podium, tak i já jsem se zvedla od stolku (a že jsem neměla vubec špatný místo) a přesunula jsem se na flek PPP = přímo před podiem, kterej jsem neopustila ani na minutu. Fotila jsem jak pominutá a navíc jsem vytvořila dva krátký viedošoty, který však nestojej za NIC :-/.
A teď fotky.

Abych to taky nějak shrnula... kdybych zavřela oči, myslela bych si, že jsem na koncertě pravých SOAD. Kytara výborná, SUX si to tam dobře dával ty solíčka a rozjížděl pravou malakianovskou show, je vidět, že mu ta nová Ibanezka fakt sedne, bící bezkonkurenční, ještě jednou děkuju ZYXovi za paličku, zpěv se od Serje prakticky nelišil a basák hrál taky dobře, akorát se mohl víc rozpohybovat i když ho plně chápu, páč se SOADr koncertoval prvně.
Skutečností ovšem je, že jsem při Bounce dostala hnedka v pogu po držce, tak jsem tam utírala krev do rukávu a teď mam ve spodnim rtu takovou zvláštní díru nebo kráter spíš, já to snad vyfotim :D navíc je nateklej a ještě teď mě bolí, no nejsem já smolař ? :D

No ale nejde to moc vidět.
Takže na závěr chci říct, že koncert byl uplně skvělej, super, úžasnej, bezkonkurenční, takže až se zase SOADr objeví v Praze - neváham jdu znova.