Prosinec 2008

Vánoce ? Zrušit!

22. prosince 2008 v 17:11 | Sharul |  Kecy
Tak už máme kapra a stromeček...hurá...

Celý týden jsem si dala práci s tím, že jsem přemlouvala mámu ať ten blbý strom nekupuje, že to jsou zbytečně vyhozené peníze za něco, co člověk musí jít buhvíkam koupit, dotáhnout domů, seříznout, narvat do stojanu, ozdobit, zalévat, zametat pod tím jehličí a následně to odzdobit. Ona se ale nedala a že prý stromeček chce a chce a chce. Nu a teď nám překáží vedle stolu (a přímo vedle MÉHO místa!).

Proti kaprovi nic nemám, ten mi chutná...

Ale jinak Vánoce ne ne neee nechci. Proč vůbec slavím narození Ježíše Krista když za 1.) nejsem křesťanka a za 2.) na žádnýho Ježíše stejně nevěřím ? :D (Ironií je, že mi tu teď hraje hudba z muzikálu Jesus Christ superstar :D) K čemu to masové nakupování dárků ...? Jen proto, abychom ze slušnosti něco někomu dali...ne proto, že chceme, ale proto...že bychom ...měli... Kupříkladu babička...mi dá ponožky....já jí dám desátý rok po sobě svíčku....co z toho probůh máme ? :D Áááá...Vánoce by se hodily někam do baroka...všude ta zlatá přeplácanost...kýčovití andělíčci...huh...fujtajbl. S bráchou jsme se domluvili, že si pro příští rok vymyslíme nějaký uplně jiný svátek, něco, co s Vánoci vůbec nesouvisí...ale aby ty prázdniny nebyly uplně prázdné...

Kontrast

10. prosince 2008 v 15:47 | Sharul |  About me
Já čert
já anděl :D


jsem musela zaskakovat, jinak bych za anděla v životě nešla :D

Mozkologie

5. prosince 2008 v 23:11 | Sharul |  Kecy
Krátká reportáž o tom, jak jsem si myslela, že mi budou vrtat v mozku a co jsem dělala po tom.

Přišla jsem do čekárny, kde jsem byla ze začátku sama, po chvilce vyšla paní, která vypadala jako kdyby se právě probudila, nebo jako by jí všechen mozek vycucli. Pozdravila a odešla. Následně pro mě přišla Markéta, moje kamarádka, která zde dělá sestru. Odebrala mě o doklady a zase zmizela. Za chvíli se opět objevila a pozvala mě dál, kde na mě čekal mladý a pohledný lékař, kterého jsem se bála, že mě vysvlékne do spodního prádla, jak mi původně Markéta slibovala. Neučinil tak, pouze mě poprosil ať si sundám boty a lehnu si na lůžko. Načež se mnou začal provádět takové věci. Hýbal mi s nohama, s rukama, s očima, pak mi po celém (skoro :D) těle ťukal takovou tou pogumovanou paličkou. Poté jsme ještě chvíli hovořili na téma migréna, načež usoudil, že toho o tom prý vím víc než on, předepsal mi nějaké léky (které mi stejně vůbec pak nepomohly), Markéta ze mě vytáhla třicet korun a mohla jsem jít. A taky jsem šla, a to přímo do lékárny pro ony léky, za které jsem vyplázla dalších třicet korun, nehledě na to, že v takové maxikrabici byly jen dva prášky :D. Pak jsem ještě chvilku byla nucena naslouchat krátké přednášce o neblahých vedlejších účincích, což prozměnu mistrně líčila lékárnice.

Večer jsem se kupodivu (kupodivu proto, že tomu stále nemohu uvěřit) sešla s klukem, kterého jsem neviděla asi tak čtyři roky. Kdyby se mi neozval, tak snad už ani nevím, že existuje :D (Promiň Jirko, ale to máš za to, že sem chodíš a nepíšeš komentáře :D). Udělali jsme si procházku po Petříně (ten výšlap ti neodpustím snad nikdy :D, ale ty mi zas asi neodpustíš ten brutální sešup bahnem :D) a následně jsme zašli na pizzu, kde náš jeden velice, velice "příjemný" číšník okradl asi o stopadesát korun. Super. Jo a slíbila jsem Jirkovi, že o něm sem něco napíšu, takže: je milý, hodný, ochotný, hezký, obětavý,ale zadaný :D vlastně je zadaný za mou dobrou kamarádku :o)

Tak a teď už jen fotka a končím :)


Asi takhle

2. prosince 2008 v 18:39 | Sharul |  Kecy
Jsem skoro na odchodu, ale mám chuť něco napsat a tak ... píšu.. žádné hluboké myšlenky však nečekejte, poněvadž jsem z té školy úplně vygumovaná.. Ba ne, dnes to nebylo tak hrozné, zatáhla jsem víc hodin, než jsem původně chtěla a přišla až na jedenáctou... odseděla jsem tam nějaké čtyři hodiny a šla domů. Vlastně jsem byla zkoušená z maturitní otázky, pan učitel si vzal na paškál nás obě s Denisou, tak jsme tam seděly... kývaly hlavou, občas jsme řekly "hmm", ale on nás chválil :D nevím jak je to možné..ale dost možné je, že ten učitel je úchyl :D. No nic.

Zítra se jdem kouknout na den otevřených dveří na pedagogickou fakultu, což znamená, že budu muset oželet středeční meganudu na počítačové grafice a na dějinách kultury, což mě vůbec, ale vůbec nemrzí :)) Další pozitivum je, že nemusím vstávat dřív jak v 10 místo v 6:10 olé.

V pátek jdeme v rámci vyučování dělat čerty a Mikuláše do jedné zvláštní školy, ostatně jako každý rok, těším se :) Vlastně večer jsme se dohodly s holkama, že uděláme to samé a půjdem normálně do ulic...nutit děti aby zpívaly :D. Kdo uhodne, za co půjdu já, tak má bod ;).

V sobotu jsme byli v Letňanech na koncertě jedné známé, která působí v jedné neznámé kapele, byl to jejich poslední koncert, protože je těhotná (zpěvačka :D) a bylo to hezké, což se bohužel nedá říct o našem nočním, vlastně spíš ranním návratu domů. A taky nevím jak jsem k tomu přišla, ale měla jsem úplně zablácené kalhoty a boty.. huu.

No, ale už musím běžet, za 3 minuty mi začíná hodina :D

Jo a založila jsem si TEIDU :DSměju se

1. prosince 2008 v 15:09 | Sharul |  Fun pictures
Jsem se nedávno koukla na svůj profil na lidech a .... musela jsem se od srdce zasmát, neboť mi to připadalo nesmírně .. komické :D