Leden 2009

Hudební abeceda

29. ledna 2009 v 15:29 | Sharul |  s hudbou související
Na tenhle nápad mě přivedla DESTAK na svym blogu....ale s tím rozdílem, že nebudu psát od každýho písmene song, nýbrž hudební skupinu. U některých písmen to byl fakt oříšek vybrat jen jednu jedinou, u některých mi zas dalo zabrat najít vubec nějakou. Ve výsledku tedy můžete vidět konečný výběr. Některé kapely poslouchám více, některé méně a některé třeba už vůbec, nicméně s výběrem jsem nakonec spokojená =)

Apocalyptica
Bullet for my Valentine
Cradle of filth
Dropkick Murphys
E!E
Fools garden
Green day
H.I.M.
Iron maiden
Jaksi taksi
Krucipusk
Led zeppelin
Metallica
Nirvana
Ozzy Osbourne
Placebo
Queen
Rammstein
System of a down
Totální nasazení
UDG
Vangelis
Within temptation
X
Y

Znouzectnost


No...a jinak jsem dneska zase o rok starší

Víkend v Deštném aneb prostě hory

28. ledna 2009 v 9:17 | Sharul |  Ekšns
náš penziůnek "Satelit" :D

kdyby tahle fotka nebyla ze dne odjezdu, když máme už všechny věci sbalený, tak byste ten pokoj nepoznali ;)


Martin na lyžích...

.... já na lyžích

a jedna společná ze sjezdovky

...když večer nebylo co dělat.... následky ovšem byly jedinečné...

další společná

na cestě domů v Dobrušce

a v Čelákovicích...

chramst!

Není vždy pravda, co se povídá

27. ledna 2009 v 21:36 | Sharul |  Všechno možný
O francouzích se tvrdí, že to jsou vlastneci a že nejsou ochotni mluvit jiným jazykem, než svým. Když jsem nedávno byla v Paříži, bála jsem se se svojí angličtinou vubec otevřít ústa, respektive ostatní mě nabádali k tomu, abych to radši nezkoušela, že by frantíci mohli býti nepříčetní. Ještě předemnou trávil týden ve Francii i můj brácha. Tvrdil, že jsou s tímhle hrozní a vůbec se s nimi nemohli domluvit, nicméně že okrajově jsou ochotni použít jazyk španělský. Nedávno v jazykovce jsme shodou okolností probírali toto téma a já mám jeden poznatek. Není to pravda a francouzi, aspoň tedy někteří, mluvit anglicky ochotni jsou! Vzpoměla jsem si totiž, že asi tak před rokem a půl jsme stanovali v campu na Slapech, kde se vedle nás utábořila parta frantíků, ihned se dali s námi do řeči (anglicky!) a následně celý týden jsme s nimi trávili večer co večer v místím restauračním zařízení, kde jsme se bavili o všem možným jak jinak, než v jazyce anglickém. (Nemůžu zapomenout na to, když vytáhli asi pětilitrovou láhev s nějakým francouzských chlastem, asi "Pastis" tomu říkali). Nevím proč jsem si na to teď vzpomněla, nicméně to chtělo ze mě ven =o).

Za písní severu, aneb proč bychom se neztratili - Zdeněk Šmíd

27. ledna 2009 v 21:09 | Sharul |  Četla jsem ...
Humorně psaný cestopis o Norsku, kde sám autor je účastníkem. Popisuje veškeré události a úseky cesty do detailů. Výborná knížka.

http://www.martinus.sk/data/tovar/_l/23/l23288.jpg

Výlet - Senohraby - Zlenice - Zřícenina

27. ledna 2009 v 20:55 | Sharul |  Ekšns
Bylo nebylo, minulou neděli se dva mladí lidé rozhodli, že si udělají výlet za Prahu vláčkem. Dlouho se rozhodovali kam se vydají a nakonec si vybrali nedalekou zříceninu ve Zlenicích.Po zhlédnutí zříceniny se prošli "městem", kde viděli spoustu zajímavých objektů.....po cestě na nádraží zaběhli do temného lesa, kde se jali vyvolávat satana :D
a pak jeli zase domu....


Můj skvělý týden

14. ledna 2009 v 22:44 | Sharul |  Kecy
Když jsem si tenhle článek po sobě přečetla, usoudila jsem, že je to pěkná sračka, nechápu, kam se vytratily mé spisovatelské schopnosti :D:D.Dnes bez titulku..

4. ledna 2009 v 18:41 | Sharul |  Výkřiky do tmy
Oč bylo jednoduší sem psát, když jsem věděla, že to nikdo nečte...