Březen 2009

Nohy na pánvi

21. března 2009 v 10:46 | Sharul |  About me
Minulou neděli jsme s mámou probíraly nějaký starý moje hračky. Máma sundala z vršku skříně takovej starej dřevěnej pokojíček, ve kterým bydlely uplně mini panenky. Já v tu chvíli byla v jiný místnosti a jen jsem slyšela: "Šárko, pojď se na něco podívat!"

Už nebudem kompletní

16. března 2009 v 13:58 | Sharul |  Všechno možný
Asi před třemi dny se začal plánovat sraz lidí z první třídy, sraz, který by byl po dvanácti letech a po letech dlouhých, co jsme se naposledy viděli.

http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs032.snc1/2591_1062796103273_1627105490_166363_5857822_n.jpg

Bohužel už se ale nikdy nebudeme moci sejít všichni.


Na Karlštejně

14. března 2009 v 23:50 | Sharul |  Ekšns
Dneska bylo mimořádně hezky a psisko by se taky rádo proběhlo i jinde, než jen po pražským chodníku, tak jsme podnikli další vejlet do okolí Prahy. Karlštejn byla jasná volba =)).

Zaparkovali jsme nedaleko hradu a šinuli si to pěšky k němu. Tak ňák jsme se prošli po hradbách a pak jsme zalezli do restauračního zařízení "Pod dračí skálou", kde měli jídla ze zvěřiny a takovej daněk s šípkovou omáčkou byl naprosto k nezaplacení (a já debil si dala smažák :D). Po jídle jsme měli namířeno zase zpět k autu.

A to je vlastně konec celého výletu, pak jsme jeli domu.

jaro začíná

Karlohrad

my dvá a v pozadí též Karlohrad

okolí

Kde končí psychologie ?

14. března 2009 v 22:51 | Sharul |  Všechno možný
Aby se tu zas něco dělo, rozhodla jsem se uveřejnit jednu mojí školní práci, neboť prostě nemám nápad, o čem bych napsala.

Práce obsahuje zpracování jednoho článku z časopisu o psychologii.

Haló efekt

9. března 2009 v 23:35 | Sharul |  Všechno možný
Ráda podpořím blogy, na kterých se píše o inteligentních věcech a navíc jsou originální.


Chcíp - aneb pár nedůležitých hlodů

2. března 2009 v 20:42 | Sharul |  Kecy
Ajaj, nějak mi to tu v poslední době chcípá a to je přesně to, co nechci. Tak vás aspoň na chvilku znudím novinkami z mého nedůležitého života. Tak třebas: už mám šaty na maturiťák hahá, táta se nabídl, že mi je koupí, tak co by ne ;) No a vybrala jsem si takový ty princeznovský, fialový a strašně pěkný, nedá se v nich sice moc dejchat, ale což :o). Při tý příležitosti jsme zalezli i do obchoďáku s normálním oblečením a tátova manželka (je jí 28 let) na mně v New Yorkeru zkoušela všelijaký frý kůl in modely, ze kterých jsem si nevybrala jedinej a mám teď dokonce noční můru z nakupování :D. A táta řikal, že se mam připravit na další kolo, už teď mam strach =-O.

V sobotu mě spolužačka vytáhla na koncert našeho španělštináře Silvana do jedný malostranský kavárny ( pivo za 35,- aaachjo :-/ ). Bylo to docela pěkný, takový interaktivní, neboť si návštěvníci minikoncertu mohli pujčit bubínky a všelijaký chrastítka a hrát do rytmu španělskejch písniček.

Teďka mi skončily jarňáky, což mě pěkně štve, poněvadž škola je to poslední, na co mam teď náladu. Dneska jsem dokonce zatáhla a zustala doma, protože se mi tam nechtělo fakt obrovsky.

Vlastně teď jsem si vzpomněla, že mi táta daroval svojí permanentku do fitka, takže bych mohla pokračovat v tae-bu s nímž jsem začala před třema a půl rokama. Jo, teď bych si uplně protáhla tělo, jsem poslední dobou sportovně uplně nevyžitá. V tomhle je právě zima uplně debilní, už se těšim, až si vlezu na kolo nebo na brusle, pujdu si zaplavat, nebo se jentak někde projdu se psem. Tyjo a k moři se těšim, jestli pojedu, juu.

Konec rozplývání se !

Teď momentálně jsem unavená jak cyp a ještě ke všemu mi nejde ICQ, asi přejdu na protokol jabberu, každej mi to doporučuje a to ajsíčko v poslední době blbne nějak moc často (a kvip jakbysmet).

Jejej, zejtra vstávám v 6:10, tak pujdu asi ještě něco sníst a zalehnout.