Listopad 2014

Ahoj babičko

27. listopadu 2014 v 14:30 | Sharul |  Kecy
Ahoj babičko,
tak jsem se rozhodla, že Ti těch pár fotek, co mám, vytisknu alespoň černobíle a obratem pošlu, abys měla taky nějakou památku na narozeniny.
Doufám, že se máš dobře, čerpadlo Tě nezlobí a zdraví slouží!
My pojedeme teď v sobotu (nevim, kdy Ti tenhle dopis přijde) do Vídně s Martinem a jeho mámou, ale jen na jeden den. Moc se těšim, i když už jsem tam dvakrát byla, tak Vídeň je krásný město - no vždyť jsi tam byla taky.
Včera jsem byla ve škole přihlásit se na státnici z teologie a filosofie (to je jedna státnice dohromady) a je to v termínu 26.-30.1.2015, takže mi to možná vyjde zase na narozeniny, ale to mi nevadí, protože to mam většinou štěstí.
V poslední době hodně makám na našem bytě, protože není zrovna nejnovější, tak se tu snažim zrenovovat kde co. Například jsem kitovala a natírala okno nebo radiátor, montovali jsme novou garnýž na záclonu a pokusili jsme se nějak zrenovovat i postel, která byla ze stran, nevim proč, polepená příšernym kobercem. Do budoucna nás čeká určitě ještě výměna koberce v ložnici, protože je taky už uplně odpornej (původně byl bílej, teď je hnusnej šedivej), navíc předchozí nájemkyně měla kočku, takže mam pocit, že tu ještě ty alergeny jsou. Dokonce už mam objednaný i nový matrace na postel od Ježíška (mámy), tak se těšim na příjemnější spaní, protože tyhle matrace, který tu teď máme, jak se říká, zažily, když Mrtvý moře bylo ještě nemocný.
Tak snad ty tolik práce nemáš, začíná bejt sychravo a zima, takže si snad odpočineš hezky doma v křesle. Měj se zatím krásně a přeju Ti hlavně hodně zdraví (Protože, kdo má zdraví, má všechno, že? A to ostatní přijde pak samo.) a taky pohody před Vánocema (hlavně žádnej stres).
Určitě dám o sobě brzy zase vědět.

Šárka